fbpx

Rowerzystka potrącona na ul. Radomskiej

Rowerzystka potrącona na ul. Radomskiej Rowerzystka potrącona na ul. Radomskiej

W sobotni poranek na ulicy Radomskiej doszło do wypadku z udziałem rowerzystki. Według ustaleń służb, kierowca samochodu osobowego marki Volvo uderzył w 56-letnią kobietę, która przejeżdżała rowerem przez jezdnię, korzystając ze ścieżki rowerowej.

Kobieta po zdarzeniu była przytomna. Z obrażeniami została przewieziona karetką do szpitala, gdzie zajęli się nią lekarze. Zarówno kierowca volvo, 58-letni mieszkaniec powiatu, jak i rowerzystka byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i przebiegu wypadku.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media