Zaginęła 26-letnia mieszkanka Starachowic. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
- Napisał Tomasz Ciok
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Zaginęła 26-letnia mieszkanka Starachowic. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
Starachowiccy policjanci prowadzą intensywne działania w sprawie zaginięcia 26-letniej Sylwii Jasztal, która ostatni raz była widziana 13 listopada w godzinach popołudniowych. Kobieta wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktowała się z bliskimi.
Kobieta została odnaleziona na terenie Starachowic cała i zdrowa.
Według przekazanych informacji, w dniu zaginięcia miała na sobie pomarańczową bluzę z kapturem, jasnoróżową kurtkę, niebieskie spodnie oraz białe sportowe buty. Towarzyszyła jej czarna torebka.
Rodzina oraz funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogli widzieć młodą kobietę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu. Każdy sygnał — nawet pozornie błahy — może okazać się kluczowy.
Osoby, które mogą pomóc w poszukiwaniach, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starachowicach lub z najbliższą jednostką policji.































































