Grant dla Młodzieżowej Rady Gminy Mirzec
- Napisane przez Diamentowy Spotter
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Grant dla Młodzieżowej Rady Gminy Mirzec
Młodzieżowa Rada Gminy Mirzec otrzymała grant w wysokości 4200 zł na przeprowadzenia szkolenia z survivalu i medycyny pola walki dla swoich rówieśników.
Wręczenie umów na granty dla młodzieżowych rad i samorządów szkolnych i uczelnianych odbyło się w piątek 8 maja w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim. Gminę Mirzec na wydarzeniu reprezentowali Sylwia Błach przewodnicząca Rady Gminy w Mircu i prezes Stowarzyszenia „Wspólnie dla Gminy Mirzec”, które będzie partnerem gry terenowej, Iwona Seweryn skarbnik Stowarzyszenia oraz radni Młodzieżowej Rady Gminy Mirzec: Amelia Sobczyk, Dawid Ziółko i Jan Rafalik. Młodzieżowa Rada Gminy Mirzec w tym roku zorganizuje szkolenie z technik survivalu i medycyny pola walki dla młodych ludzi z gminy Mirzec. Na organizację wydarzenia Młodzieżowa Rada Gminy Mirzec otrzymała 4200 złotych.
Organizacja wydarzeń zostanie sfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022 -2033.































































