fbpx

Kolizja na alei Niepodległości. Fiat uderzył w busa i słup oświetleniowy

Kolizja na alei Niepodległości. Fiat uderzył w busa i słup oświetleniowy Kolizja na alei Niepodległości. Fiat uderzył w busa i słup oświetleniowy

W czwartek, 14 maja, około godziny 18:00 na alei Niepodległości w Starachowicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Na odcinku drogi krajowej nr 42 zderzyły się fiat oraz bus marki ford.

Z ustaleń policji wynika, że 39-letnia kobieta kierująca fiatem, jadąc z trojgiem dzieci w wieku 1, 4 i 6 lat, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Pojazd najpierw potrącił nadjeżdżającego z naprzeciwka busa, którym kierował 38-letni mężczyzna, a następnie uderzył w słup oświetleniowy.

Jak informuje asp. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mimo że dzieci zostały przewiezione do szpitala na badania diagnostyczne, nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Starachowice. Strażacy zabezpieczyli uszkodzone pojazdy, odłączyli akumulatory oraz zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych z jezdni. Przez pewien czas ruch w miejscu kolizji był utrudniony, jednak obecnie droga jest w pełni przejezdna.

Zdjęcie: KP PSP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media