Kradzież w starachowickim lokalu. Klient stracił portfel z dużą gotówką
- Napisał Tomasz Ciok
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Kradzież w starachowickim lokalu. Klient stracił portfel z dużą gotówką
Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach poinformowała o zuchwałej kradzieży, do której doszło w poniedziałkowy wieczór, 25 maja, na terenie Starachowic.
Około godziny 20:03 nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę jednego z klientów przebywających w lokalu gastronomicznym. Łupem złodzieja padł portfel, w którym oprócz dokumentów znajdowała się znaczna kwota pieniędzy – 3500 złotych.
Sprawą zajmują się teraz starachowiccy policjanci, którzy próbują ustalić tożsamość i zatrzymać sprawcę kradzieży.































































