Od kilku dni przedszkolaki mogą spędzać aktywnie swój wolny czas na świeżym powietrzu na zmodernizowanym placu zabaw.
Całkowity koszt prac związanych z wyposażeniem przedszkolnego placu wyniósł prawie 80 tysięcy złotych. Wkrótce podobną modernizację sfinansowaną ze środkow z miejskiego budżetu czekają kolejne Przedszkola Miejskie.
- Stawiamy na rozwój najmłodszych w naszych placówkach. Wspieramy ich edukację, zapewniamy bezpieczeństwo, ale również doskonale zdajemy sobie sprawę, że w ciągu dnia dzieciaki muszą mieć czas na wspaniałą zabawę. Jestem przekonany, że nowy plac zabaw będzie dobrze wykorzystany - podkreśla Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek.
Podczas oficjalnego otwarcia dzieciaki zapewniały że już cieszą się z piaskownicy, wywrotki czy konika, "bo gdy korzystają z placu zabaw smutek od razu z ich buzi znika".
Same też podkreślają, że będa szanować nowe sprzęty, a od dziś każdy przedszkolak w PM nr 6 będzie uśmiechnięty.
Miłej zabawy!














































































