fbpx

Nowy plac zabaw dla przedszkolaków (zdjęcia)

Nowy plac zabaw dla przedszkolaków (zdjęcia) Nowy plac zabaw dla przedszkolaków (zdjęcia)
Dzieciaki z Przedszkola Miejskiego nr 6 mają nowy plac zabaw. Miasto zmodernizowało przestrzeń do zabawy dla maluchów uczeszczających do placówki przy ulicy Świętej Barbary.

Od kilku dni przedszkolaki mogą spędzać aktywnie swój wolny czas na świeżym powietrzu na zmodernizowanym placu zabaw.

Całkowity koszt prac związanych z wyposażeniem przedszkolnego placu wyniósł prawie 80 tysięcy złotych. Wkrótce podobną modernizację sfinansowaną ze środkow z miejskiego budżetu czekają kolejne Przedszkola Miejskie.

- Stawiamy na rozwój najmłodszych w naszych placówkach. Wspieramy ich edukację, zapewniamy bezpieczeństwo, ale również doskonale zdajemy sobie sprawę, że w ciągu dnia dzieciaki muszą mieć czas na wspaniałą zabawę. Jestem przekonany, że nowy plac zabaw będzie dobrze wykorzystany - podkreśla Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek.

Podczas oficjalnego otwarcia dzieciaki zapewniały że już cieszą się z piaskownicy, wywrotki czy konika, "bo gdy korzystają z placu zabaw smutek od razu z ich buzi znika".
Same też podkreślają, że będa szanować nowe sprzęty, a od dziś każdy przedszkolak w PM nr 6 będzie uśmiechnięty.

Miłej zabawy!

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media