Dzień Samorządu Terytorialnego w gminie Mirzec
- Napisane przez Diamentowy Spotter
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Dzień Samorządu Terytorialnego w gminie Mirzec
Dzień Samorządu Terytorialnego to okazja do docenienia pracy osób, które budują lokalną wspólnotę: radnym, sołtysom, przewodniczącym i członkom rad sołeckich, pracownikom Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych.
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Urząd Gminy w Mircu odwiedziła delegacja uczniów za Szkoły Podstawowej w Małyszynie wraz z opiekunami, którzy przekazali życzenia na ręce przewodniczącej Rady Gminy w Mircu Sylwii Błach oraz sekretarz Gminy Mirzec Anny Piątek.
Podczas spotkania z pracownikami Urzędu Gminy sekretarz Gminy Mirzec Anna Piątek w imieniu pracowników podziękowała za dekadę pracy na rzecz lokalnej społeczności wójtowi Gminy Mirzec Mirosławowi Sewerynowi oraz życzyła sukcesów na tej niwie w kolejnych latach. Wójt Mirosław Seweryn podziękował za pracę wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój Naszej Małej Ojczyzny: radnym, sołtysom, przewodniczącym i członkom rad sołeckich, pracownikom Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych.
Z okazji Dnia Pracownika Samorządowego składamy Państwu serdeczne podziękowania za codzienną, odpowiedzialną służbę. Państwa praca, pomysły i inicjatywy mają ogromne znaczenie dla rozwoju naszej gminy i poprawy jakości życia jej mieszkańców. Życzymy Państwu satysfakcji z pełnionej funkcji, sukcesów w realizacji zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności.
Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Małyszynie za pamięć i życzenia z okazji Dnia Samorządowca!































































