fbpx

Dzień Samorządu Terytorialnego w gminie Mirzec

Dzień Samorządu Terytorialnego w gminie Mirzec Dzień Samorządu Terytorialnego w gminie Mirzec

Dzień Samorządu Terytorialnego to okazja do docenienia pracy osób, które budują lokalną wspólnotę: radnym, sołtysom, przewodniczącym i członkom rad sołeckich, pracownikom Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Urząd Gminy w Mircu odwiedziła delegacja uczniów za Szkoły Podstawowej w Małyszynie wraz z opiekunami, którzy przekazali życzenia na ręce przewodniczącej Rady Gminy w Mircu Sylwii Błach oraz sekretarz Gminy Mirzec Anny Piątek.

Podczas spotkania z pracownikami Urzędu Gminy sekretarz Gminy Mirzec Anna Piątek w imieniu pracowników podziękowała za dekadę pracy na rzecz lokalnej społeczności wójtowi Gminy Mirzec Mirosławowi Sewerynowi oraz życzyła sukcesów na tej niwie w kolejnych latach. Wójt Mirosław Seweryn podziękował za pracę wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój Naszej Małej Ojczyzny: radnym, sołtysom, przewodniczącym i członkom rad sołeckich, pracownikom Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych.

Z okazji Dnia Pracownika Samorządowego składamy Państwu serdeczne podziękowania za codzienną, odpowiedzialną służbę. Państwa praca, pomysły i inicjatywy mają ogromne znaczenie dla rozwoju naszej gminy i poprawy jakości życia jej mieszkańców. Życzymy Państwu satysfakcji z pełnionej funkcji, sukcesów w realizacji zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności.

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Małyszynie za pamięć i życzenia z okazji Dnia Samorządowca!

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media