fbpx

Dwa wicemistrzostwa w Pucharze Tymbarku reprezentantów Gminy Mirzec

Dwa wicemistrzostwa w Pucharze Tymbarku reprezentantów Gminy Mirzec Dwa wicemistrzostwa w Pucharze Tymbarku reprezentantów Gminy Mirzec

Reprezentanci Gminy Mirzec zajęli dwa drugie miejsca w finale wojewódzkim rozgrywek o Puchar Tymbarku, który rozegrany został w Kielcach.

W finale wojewódzkim o przepustkę do rozgrywek ogólnokrajowych walczyły drużyny z czternastu powiatów. Rozegrane zostały mecze na bardzo wysokim poziomie, podczas których znakomicie zaprezentowali się zawodnicy z Mirca. Zarówno drużyna chłopców U 10 jak i drużyna dziewczyn U 12 po wymagających pojedynkach zajęły bardzo dobre drugie miejsca w województwie ulegając bardzo silnym przeciwnikom rekrutującym się ze szkół z klasami sportowymi. Dodatkowy sukces tu tytuły najlepszych strzelców turnieju dla Olafa Szyszki i Kornelii Nowak. Olaf i Kornelia strzelili po 22 bramki!

Serdecznie gratulujemy zawodnikom reprezentującym Gminę Mirzec oraz trenerowi młodych piłkarzy Damianowi Szyszce!

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media