Dwa wicemistrzostwa w Pucharze Tymbarku reprezentantów Gminy Mirzec
- Napisane przez Diamentowy Spotter
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Dwa wicemistrzostwa w Pucharze Tymbarku reprezentantów Gminy Mirzec
Reprezentanci Gminy Mirzec zajęli dwa drugie miejsca w finale wojewódzkim rozgrywek o Puchar Tymbarku, który rozegrany został w Kielcach.
W finale wojewódzkim o przepustkę do rozgrywek ogólnokrajowych walczyły drużyny z czternastu powiatów. Rozegrane zostały mecze na bardzo wysokim poziomie, podczas których znakomicie zaprezentowali się zawodnicy z Mirca. Zarówno drużyna chłopców U 10 jak i drużyna dziewczyn U 12 po wymagających pojedynkach zajęły bardzo dobre drugie miejsca w województwie ulegając bardzo silnym przeciwnikom rekrutującym się ze szkół z klasami sportowymi. Dodatkowy sukces tu tytuły najlepszych strzelców turnieju dla Olafa Szyszki i Kornelii Nowak. Olaf i Kornelia strzelili po 22 bramki!
Serdecznie gratulujemy zawodnikom reprezentującym Gminę Mirzec oraz trenerowi młodych piłkarzy Damianowi Szyszce!






































































