Młode talenty opanowały scenę Parku Kultury. Za nami VII Międzyszkolna Gala Talentów w Starachowicach [zdjęcia]
- Napisał Tomasz Ciok
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Młode talenty opanowały scenę Parku Kultury. Za nami VII Międzyszkolna Gala Talentów w Starachowicach [zdjęcia]
Scena starachowickiego Parku Kultury stała się miejscem niezwykłego widowiska artystycznego. Już po raz siódmy zorganizowano Międzyszkolną Galę Talentów, podczas której swoje wyjątkowe umiejętności zaprezentowali uczniowie lokalnych szkół podstawowych. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać nie tylko wysoki poziom artystyczny, ale także ogromną odwagę, zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie występów przez młodych wykonawców.
W festiwalu wzięli udział reprezentanci kieleckich i starachowickich placówek: szkół podstawowych nr 1, 2, 6, 9, 10, 11, Społecznej Szkoły Podstawowej STO oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka. Uczestnicy mierzyli się w czterech kategoriach konkursowych: wokalnej, tanecznej, plastycznej oraz open. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka.
Trudnego zadania oceny młodych artystów podjęło się profesjonalne jury w składzie: Anna Rachtan, Joanna Lisowska, Aleksandra Sarzyńska-Pajek, Karolina Jasińska oraz Piotr Kędziora. Organizatorzy skierowali również gorące podziękowania do dyrektor Parku Kultury, Agnieszki Lasek-Piwarskiej, za udostępnienie profesjonalnej sceny, a także do licznych lokalnych sponsorów i przedsiębiorców, dzięki którym laureaci mogli cieszyć się z wyjątkowych nagród.
Laureaci VII Międzyszkolnej Gali Talentów:
Kategoria wokalna:
I miejsce: Dorota Szymczak (STO)
II miejsce: Hanna Farys (SP 2)
III miejsce: Antoni Nowak (SP 1)
Wyróżnienie: Zuzanna Cierpisz (SP 9)
Kategoria taneczna:
I miejsce: „Mundialowe dziewczyny” (SP 9)
II miejsce: Maja Bujnowska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka)
III miejsce: Nadia Grudzińska (SP 1)
Kategoria open:
I miejsce: Julia Trzeciak (STO)
II miejsce: Stanisław Pająk (SP 11)
III miejsce: Hanna Przygoda (SP 1)
Kategoria plastyczna:
I miejsce: Anna Rupart (SP 1)
II miejsce: Hanna Kosno (STO)
III miejsce: Hanna Kulesza (SP 6)
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tego wyjątkowego święta młodych talentów!


































































































