15 lat Szkoły Tańca MiM w Starachowicach
- Napisane przez Diamentowy Spotter
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
15 lat Szkoły Tańca MiM w Starachowicach
„Tańczymy z MiM-em 2026” już za nami!
Wyjątkowy koncert Szkoły Tańca MiM Starachowice, podczas którego na scenie zaprezentowały się wszystkie zespoły i soliści. Publiczność mogła podziwiać energię, pasję i nagradzane choreografie młodych tancerzy .![]()
Piotr Babicki, Starosta Starachowicki podziękował również absolwentkom za ich 15-letni czas w szkole tańca. Brawo MiM! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!































































