fbpx

15 lat Szkoły Tańca MiM w Starachowicach

15 lat Szkoły Tańca MiM w Starachowicach 15 lat Szkoły Tańca MiM w Starachowicach

„Tańczymy z MiM-em 2026” już za nami!

Wyjątkowy koncert Szkoły Tańca MiM Starachowice, podczas którego na scenie zaprezentowały się wszystkie zespoły i soliści. Publiczność mogła podziwiać energię, pasję i nagradzane choreografie młodych tancerzy .????

Piotr Babicki, Starosta Starachowicki podziękował również absolwentkom za ich 15-letni czas w szkole tańca. Brawo MiM!  Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media