fbpx

Gminny Dzień Dziecka i I Młodzieżowy Festiwal Hip Hop w Brodach za nami

Gminny Dzień Dziecka i I Młodzieżowy Festiwal Hip Hop w Brodach za nami Gminny Dzień Dziecka i I Młodzieżowy Festiwal Hip Hop w Brodach za nami

Doskonała zabawa, świetna muzyka, a przede wszystkim mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Centrum Kultury i Rekreacji wraz z Młodzieżową Radą Gminy Brody. To była sobota, która bez wątpienia pozostanie w pamięci na długo. Za nami Gminny Dzień Dziecka i I edycja Młodzieżowego Festiwalu Hip Hop.

Muzyczne show skradł tego dnia Sztoss. Pochodzący z Lublina wokalista, realizator, twórca tekstów, kojarzony m.in. z nurtem R&B, dancehall i reggae porwał publiczność, wykonując swoje największe szlagiery. 

Zanim pojawił się na plenerowej scenie, uczestnicy mogli podziwiać pokazy tańca i freestyle w wykonaniu Studio Tańca Fox, a także wziąć udział w konkursach poprowadzonych przez Radnych Młodzieżowej Rady Gminy. Świetnie w tej roli poradzili sobie: Julian Kusiak oraz przewodnicząca Magdalena Cieślik, która tego dnia świętowała swoje urodziny. 

Radna MRG nie ukrywała zaskoczenia, kiedy na scenie od gwiazdy wieczoru Sztossa, a także Kierownik Referatu Organizacyjnego Iwony Tamiołło i Dyrektora Centrum Łukasza Gołdy otrzymała urodzinowy upominek. A od publiczności było gromkie 100 lat…

Najmłodsi mieszkańcy mogli tego dnia korzystać z bezpłatnych dmuchańców, obejrzeć występy teatralne studia wolnego oraz uczestniczyć w grach i zabawach przygotowanych przez animatorów z Centrum Kultury i Rekreacji. Nie zabrakło także słodkich niespodzianek w postaci waty cukrowej, popcornu oraz nagród przygotowanych dla dzieci.

Integrującym elementem wydarzenia było malowanie busa, w którym uczestniczyli m.in. przedstawiciele Młodzieżowych Rad Miasta z Ostrowca Św., Kunowa i Starachowic. 

Wieczór zarezerwowany był dla miłośników hip hopu. W trakcie historycznej, bo I edycji Młodzieżowego Festiwalu skupiającego sympatyków tego nurtu muzycznego, na scenie pojawili się również pochodzący ze Starachowic raper, który w przeszłości koncertował nie tylko na terenie naszego kraju, ale również w Holandii Garbaty oraz doskonale znany z utworu pt. „Fantazja” Fitek. 

- Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników, artystów, partnerów, sponsorów oraz osób zaangażowanych w organizację obu wydarzeń. Dziękujemy Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach oraz Młodzieżowej Radzie Gminy Brody za przygotowanie tego wyjątkowego dnia – stwierdził Ernest Kumek, Wójt Gminy Brody.

W pomoc w organizację obu sobotnich wydarzeń włączyły się lokalne firmy: Zapała - profesjonalne zabudowy do przewozu zwierząt, Kurczak z grilla u Emila, Sushi Star – Starachowice, AKM Plandeki i Gomar Betoniarnia.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media