fbpx

Z upominkami na Dzień Dziecka

Z upominkami na Dzień Dziecka Z upominkami na Dzień Dziecka

Wójt Gminy Mirzec Mirosław Seweryn wraz z kierownik Centrum Usług Wspólnych Agatą Mundzik odwiedzili z okazji Dnia Dziecka dzieci z gminnych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, żłobka i klubu dziecięcego.

W poniedziałek 1 czerwca Wójt Gminy Mirzec Mirosław Seweryn wraz z kierownik Centrum Usług Wspólnych Agatą Mundzik odwiedzili najmłodsze dzieci z gminnych placówek oświatowych: Przedszkola Publicznego w Mircu, Samorządowego Żłobka „ZaGadka” w Gadce, Klubu Dziecięcego „Bączek” w Tychowie Starym oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Mircu, Osinach, Trębowcu, Tychowie Starym, Tychowie Nowym, Małyszynie, Gadce i Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jagodnem.

Wójt Mirosław Seweryn złożył dzieciom życzenia z okazji ich święta oraz zaprosił wszystkich na piknik z wieloma atrakcjami z okazji Dnia Dziecka, który obędzie się w najbliższą niedzielę w mirzeckim amfiteatrze. Dzieci otrzymały maskotki oraz zdrowe słodycze, a każde spotkanie zakończyło się wykonaniem pamiątkowej fotografii.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media