fbpx

Polecamy

Jerzy Materek z poparciem (zdjęcia, wideo)

W czwartek oficjalnego poparcia kandydatowi do sejmiku województwa świętokrzyskiego Jerzemu Materkowi udzielił marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas oraz prezydent Starachowic, Marek Materek.

To ostatnie chwile na prowadzenie kampanii wyborczej w tegorocznych wyborach samorządowych. W czwartek na Rynku oficjalne poparcie od marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa otrzymał Jerzy Materek, mieszkaniec Suchedniowa, który próbuje swoich sił w wyborach do sejmiku województwa świętokrzyskiego.

- Bardzo się cieszę, że tak doświadczona i zmotywowana osoba zgodziła się przyjąć nasze zaproszenie do kandydowania. Wydaje się, że tych kompetencji, które są znane panu Jerzemu, będziemy potrzebowali wśród radnych – mówił marszałek.

Podobne poparcie wyraził Marek Materek, prezydent Starachowic. Tu zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa.

- Jerzy Materek to nie tylko to samo nazwisko. To przede wszystkim mój tato, który mam nadzieję będzie mógł pracować na rzecz mieszkańców naszego regionu – mówił podczas spotkania z dziennikarzami.

Jerzy Materek kandyduje do sejmiku województwa świętokrzyskiego z powiatów starachowickiego koneckiego i skarżyskiego. To przedsiębiorca, rolnik, doradca energetyczny, społecznik inicjujący m.in.: powstanie Uczniowskich Klubów Sportowych, oraz Łuczniczego Ludowego Klubu Sportowego „OLIMPIA”.

Współzałożyciel Stowarzyszenia Agroturystycznego „Puszcza Jodłowa”, współzałożyciel i były Prezes Towarzystwa Przyjaciół Suchedniowa, współzałożyciel i członek Regionalnego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Radomiu.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media