fbpx

Polecamy

Studniówka III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach (foto, wideo)

Za nami studniówka III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach która odbyła się w miniony piątek na terenie szkoły. Otworzyła ona sezon bali maturalnych w naszym mieście. Na studniówce bawiło się 25 par.

Bal tradycyjnie zaczęto od przemówień i podziękowań, głos zabrał m.in. dyrektor szkoły Mirosław Niewczas, przedstawiciele samorządu uczniowskiego Oliwia Pomorska oraz Antonii Tuchowski, rady rodziców Mariola Gałka. Ewa Sajór-Ruszczak odczytała list wystosowany przez władze powiatu starachowickiego.

Przed polonezem swoje zdolności artystyczne zaprezentowali uczniowie ze szkoły Zuzanna Bednarczyk, Martyna Bidzińska oraz Sebastian Fudali.

Polonezy dzisiaj to choreograficzne arcydzieła. Uczniowie muszą sporo czasu przeznaczyć na naukę wszystkich wyszukanych figur. Udana zabawa studniówkowa to zasługa uczniów, nauczycieli i rodziców. Wszystkim zależy, aby ten wyjątkowy bal-wyjątkowy, bo wspominany przez wiele kolejnych lat wypadł, jak najlepiej.

Są to ostatnie miesiące, które pozwalają na przygotowanie się do egzaminu maturalnego. Wśród tego wiru przygotowań, nadchodzi jeden szczególny wieczór kiedy książki i zeszyty schodzą na boczny plan, jest nim właśnie wieczór studniówkowy.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media