fbpx

Polecamy

Jedyna taka noc w życiu. Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego (zdjęcia, wideo)

Sto dni do matury to naprawdę niewiele. Dla tegorocznych maturzystów to jednak jeszcze nie czas, by o tym egzaminie myśleć, bo nadal trwa sezon studniówkowych zabaw. Przyszła więc i pora na I Liceum Ogólnokształcącego imienia Tadeusza Kościuszki. Maturzyści z tej szkoły w sobotę bawili się na wyjątkowym balu w Hotelu Europa w Starachowicach.

Nie zabrakło przemówień i podziękowań, głos zabrał m.in. dyrektor szkoły Dariusz Lipiec, przedstawiciele Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego oraz prezydent miasta Marek Materek, starosta starachowicki Piotr Babicki i Krzysztof Lipiec, poseł PiS.

Tegoroczni maturzyści usłyszeli życzenia pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości i sukcesów także po nim. Uczniowie z kolei na ręce nauczycieli złożyli podziękowania za wspólnie spędzone lata, za trud, jaki włożyli w naukę licealistów i za poświęcony dla nich czas.

Po oficjalnym przywitaniu wszystkich uczestników studniówki przyszła pora na tradycyjnego Poloneza. Pierwszego zatańczyli uczniowie który został przygotowany przez Panią Justynę Magnowską-Janicką. W kolejnym swoje talenty pokazali zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice. O muzyczną oprawę zadbał zespół Toffi Band.

Dziś prezentujemy Państwu relację fotograficzną ze studniówki I Liceum Ogólnokształcącego imienia Tadeusza Kościuszki oraz relację wideo z poloneza. Zapraszamy do oglądania.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media