fbpx

Polecamy

Zderzenie samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Nowowiejskie i Stanisława Moniuszki i 6-go Września (zdjęcia)

20 kwietnia o godzinie 20:21 starachowiccy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w którym brały udział dwa samochody osobowe Volkswagen Polo i Volvo V 40, którymi łącznie podróżowały 2 osoby.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej, 6-go Września i Stanisława Moniuszki w którym brały udział dwa samochody osobowe Volkswagen Polo i Volvo V 40. Kierujący Volkswagenem 35-latek nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu prawidłowo jadącemu Volvo którym kierował 31-letni mężczyzna który również będzie miał kłopoty gdyż nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kierowcy byli trzeźwi.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz zakręceniu zaworu w instalacji gazowej w jednym z pojazdów. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Starachowicach - łącznie 7 strażaków.

Kierujący Volkswagenem Polo po przebadaniu przez Lekarza Zespołu Ratownictwa Medycznego został zabrany do szpitala miejskiego w Starachowicach.


reklama


D. Sławek / Ł. Woskowicz / kp psp / kpp / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media