fbpx

Polecamy

3. Półmaraton Starachowicki za nami (zdjęcia)

Za nami trzecia edycja biegu uliczno – leśnego „3. Półmaraton Starachowicki”. Wydarzenie z roku na rok zwiększa swój zasięg. Ta edycja zgromadziła 333 miłośników biegania – bardziej i mniej zaawansowanych. Jednak bez względu na wypracowaną kondycję, pokłady sił i preferowaną długość trasy – każdy mógł wybrać dystans dla siebie.

Tak oto do wyboru zgłaszających się uczestników były dystanse: 2 km, 10 km i 21 km. Bieg wystartował o godzinie 10:00 przy Placu Pod Skałkami. Uprzednio nie pominięto niezwykle ważnego elementu przygotowania, wspólnej rozgrzewki. Pogoda dopisywała biegaczom – sportowej rywalizacji nie zakłócił deszcz, zbyt silny wiatr ani upał (którego tak bardzo brakowało tegorocznym majówkowiczom).

Na dystansie 21 km na podium stanęli: Rafał Czarnecki (I miejsce), Damian Kutera (II miejsce) oraz Tomasz Roszkowski (III miejsce). 10 km z najlepszymi czasami pokonali: Sylwester Lepiarz (I miejsce), Przemysław Szymanowski (II miejsce) i Marcin Wojtan (III miejsce). Na mecie „Dwójki bez barier” jako pierwsi pojawili się za to: Robert Miodoński (I miejsce), Norbert Łojek (II miejsce) i Kacper Miłosz Zychowicz (III miejsce). Jednak na 3. Półmaratonie Starachowickim, jak na każdym wydarzeniu organizowanym przez Zabiegane Starachowice, każdy spisał się na medal i nikt nie wrócił do domu z pustymi rękoma!


reklama


zdjęcia: wł. / www.facebook.com/babickipiotr

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media