fbpx

Polecamy

Rozmawiali o dopalaczach i narkotykach

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach we wtorek spotkali się z młodzieżą w Szkole Podstawowej w Mircu. Mundurowi przeprowadzili z uczniami klas 8 - 5 tzw. pogadankę dotyczącą dopalaczy i narkotyków w ramach kampanii informacyjno – edukacyjnej pn. „Narkotyki i Dopalacze Zabijają”.

To już kolejne spotkanie w ramach kampanii informacyjno – edukacyjnej pn. „Narkotyki i Dopalacze Zabijają”. Podczas dzisiejszego spotkania z uczniami Szkoły Podstawowej w Mircu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poruszyli bardzo wiele tematów dotyczących środków odurzających.

Uczniowie dowiedzieli co niesie za sobą posiadanie lub udostępnianie dopalaczy i narkotyków w aspekcie przepisów prawa, ale także jaki negatywne skutki ma spożycie takich substancji na organizm człowieka. Starszym uczniom, którzy mają uprawnienia na pojazdy zgodnie z wiekiem lub zamierzają takie uprawnienia zdobyć zasygnalizowano, że wsiadanie za kierownicę pojazdu znajdując się pod działaniem środka odurzającego lub alkoholu jest przestępstwem.


reklama


pk / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media