fbpx

Polecamy

Zajęcia otwarte w Przedszkolu Pluszowego Niedźwiadka w Jadownikach (zdjęcia)

W dniu 9 maja 2019 r. w Przedszkolu Pluszowego Niedźwiadka w Jadownikach odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2019/2020.

Spotkanie pani dyrektor Elżbieta Pożoga rozpoczęła od powitania przybyłych gości i przekazania informacji dotyczących organizacji pracy w przedszkolu. Rodzice podczas pobytu na zajęciach mieli okazję zapoznać się m.in. ze sposobami pracy dydaktyczno- wychowawczej.

Zajęcia były przeprowadzone w formie wspólnych zabaw i miały na celu integrację grupy. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w rozmowie na temat ulubionych książek, z zaciekawieniem oglądały je, bawiły się przy muzyce i śpiewały piosenki. Z wielką uwagą wysłuchały bajki o „Czerwonym Kapturku” i obejrzały teatrzyk kukiełkowy. Oprócz zabaw maluchy miały okazję pokazać swoje zdolności manualne wykonując kolorowe zakładki do książek.

Na zajęciach panowała miła i radosna atmosfera, kreatywna zabawa klockami, a na zakończenie wszyscy skosztowali przygotowanych słodkości.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media