fbpx

Polecamy

"Deklaracja o Współpracy" między PO, SLD i PSL w powiecie

"Deklaracja o Współpracy" między PO, SLD i PSL w powiecie "Deklaracja o Współpracy" między PO, SLD i PSL w powiecie

Liderzy trzech największych partii w powiecie starachowickim podpisali „Deklarację o Współpracy” w ramach Koalicji Europejskiej. „Pochodzimy z różnych środowisk politycznych, przychodzimy z różnych stron historii Polski, ale wiele nas łączy dziś i szukamy tych wspólnych wartości, również na przyszłość” – wskazują.

Pod deklaracją podpisali się Sylwester Kwiecień z SLD w Starachowicach, prezes zarządu powiatowego PSL w Starachowicach Dariusz Dąbrowski oraz przewodniczący zarządu powiatowego PO w Starachowicach Igor Klar.

Jak czytamy w dokumencie:

„Koalicja Europejska to największy projekt polityczny po 1989 roku, jednoczący największe ugrupowania polityczne dzisiejszej opozycji. Szanujemy swoją odrębność, choć pochodzimy z różnych stron, wiele nas łączy, mamy świat wspólnych wartości. Nasza Deklaracja Programowa ucieleśnia europejskie hasło „jedności w różnorodności”, przekuwa różnorodność w nasz największy atut.

Idziemy razem do wyborów również po to, żeby pokazać, że można budować politykę opartą na zaufaniu”.

Choć, jak mówią, deklaracja póki co dotyczy wyborów do PE, to nie wykluczają jej kontynuacji w jesiennych wyborach parlamentarnych.

- Czego sobie, mieszkańcom powiatu starachowickiego i Polsce życzymy – dodają.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media