fbpx

Polecamy

Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową

Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową

W ramach kampanii edukacyjnej uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Chybicach ostatnio odwiedzili przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Celem spotkania była promocja bezpieczeństwa najmłodszych w sieci oraz profilaktyka poprzez edukację najmłodszych, którzy coraz częściej, bez ograniczeń, korzystają z dostępnych technologii i urządzeń.


reklama


Uczniowie obejrzeli z wielkim zainteresowaniem film edukacyjny, z którego dowiedzieli się jak unikać zagrożeń podczas korzystania z Internetu, jak bardzo ważne jest korzystanie z Internetu i telefonu komórkowego w sposób przemyślany, ostrożny i najlepiej za wiedzą i aprobatą osób dorosłych.

Podczas dyskusji, w której uczniowie opowiadali o swoich doświadczeniach związanych z korzystaniem z dostępnych technologii przedstawiono wiele ciekawych rozwiązań i pomysłów. Miejmy nadzieję, że zdobyta podczas spotkania wiedza przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa uczniów oraz spowoduje, że będą korzystać z nowych technologii w sposób rozsądny i przemyślany.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media