fbpx

Polecamy

Dzień dziecka w gminie Brody (zdjęcia)

2 czerwca w niedzielę, na terenie kompleksu sportowego Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach, odbył się Gminny Dzień Dziecka. Organizatorami było Stowarzyszenie Profilaktyczno-Społeczne "Azyl" oraz CKiAL Brody.

Uczestniczyła w nim również Pani Wójt Marzena Bernat, Przewodniczący Rady Gminy Janusz Adamus, wraz ze wszystkimi radnymi, sołtysi z terenu Gminy Brody oraz mieszkańcy ze swoimi pociechami.

Wszyscy, którzy zdecydowali się spędzić niedzielne popołudnie korzystając z atrakcji przygotowanych przez organizatorów, z pewnością nie żałowali. Był pokaz nowych samochodów pożarniczych OSP, wspaniałych motocykli oraz fantomów do nauki udzielania pierwszej pomocy. Dzieci mogły bawić się na nadmuchiwanej zjeżdżalni i w basenie z kulkami, uczestniczyły w grach i zabawach przygotowanych przez Stowarzyszenie Profilaktyczno-Społeczne "Azyl" oraz mini zawodach z wykorzystaniem sprzętu gaśniczego prowadzonych przez druhów OSP. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Adamowie przygotowały dla wszystkich słodki poczęstunek.

W części artystycznej zaprezentowali się wykonawcy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej - dziecięcy zespół "Bystra Woda" pod kierunkiem Pani Kamili Woś oraz utalentowane, młode wokalistki. Wszystkim dzieciom, które wzięły udział w grach i zabawach Pani Wójt Marzena Bernat wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Januszem Adamusem wręczyli dyplomy i drobne upominki rzeczowe.

Prezes SPS "Azyl" Marzena Miliczek oraz Skarbnik Stowarzyszenia Adam Jankiewicz podziękowali Pani Wójt za patronat nad imprezą i wręczyli kwiaty.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media