fbpx

Polecamy

Ćwiczyli umysł i rozwijali kreatywność grając w gry planszowe

Ćwiczyli umysł i rozwijali kreatywność grając w gry planszowe Ćwiczyli umysł i rozwijali kreatywność grając w gry planszowe

W kwietniu i maju uczniowie z klas pierwszych z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" uczestniczyli w akcji profilaktycznej „Gry bez prądu”. Przedsięwzięcie to miało pokazać, że młodzież może ćwiczyć umysł i rozwijać kreatywność grając w gry planszowe, a nie korzystać tylko z gier komputerowych.

Od kwietnia dwukrotnie uczniowie "Hubala" gościli w starachowickich szkołach podstawowych, aby uczestniczyć w zajęciach z młodszymi kolegami z klasy IV i VII. Celem zajęć był trening umiejętności społecznych ze szczególnym naciskiem na trening bycia liderem.

Młodzież z ZSZ nr 1 w kwietniu odwiedziła szkołę podstawową nr 12, natomiast w maju szkołę podstawową nr 13. W skład grupy do której należą uczniowie uczestniczący w akcji wchodzą: Weronika Kwiatek, Daria Dobrucka, Nikolina Błach, Bartek Klusek, Dominik Wdowik, Jakub Bojanowski, Ola Dąbrowska oraz Natalia Szlachowska. 

Opiekę nad uczniami sprawowała p. Anna Tota, zaś zorganizowanie tej akcji profilaktycznej było możliwe dzięki współpracy ze Starachowickim Centrum Kultury, a zwłaszcza z p. Michałem Pajkiem, który udostępnił gry wykorzystane do zajęć.

zsz / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media