fbpx

Polecamy

Seniorzy dzieciom. Dzień Dziecka w przedszkolu (zdjęcia)

Świetną niespodziankę sprawili dzieciom z Przedszkola Publicznego w Mircu seniorzy z Klubu Seniora +. Z okazji Dnia Dziecka przygotowali dla nich zabawne i pouczające przedstawienie.

Seniorzy w roli aktorów zadebiutowali 3 czerwca. Najpierw zagrali przed widownią złożoną z uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej w Mircu, a następnie przed przedszkolakami. Występ dla przedszkolaków był rewanżem za przedstawienie, które z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprezentowali seniorom przedszkolacy.

Seniorzy wcielili się w rolę uczniów, którzy opowiadają nauczycielce, kim chcieliby zostać w przyszłości. Przed widzami, wśród których był wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn oraz Grażyna Potrzeszcz, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, zaprezentowali się: policjant, strażak, ogrodnik, fryzjerki, lekarz, pielęgniarka, piosenkarka. Występ zakończył wspólny taniec seniorów i przedszkolaków, po czym Anna Kawalec, koordynatorka Klubu Senior+ i autorka scenariusza przedstawienia, przekazała na ręce dyrektor przedszkola Renaty Koriat obrazek wykonany przez Tadeusza Ślawskiego z Klubu Senior +. Dzieci rozdały babciom i dziadkom wykonane przez siebie laurki w kształcie serc, a seniorzy poczęstowali małych widzów soczkami pomarańczowymi.

Za przedstawienie, które przykuło uwagę bardzo wymagających widzów, podziękowała dyrektor przedszkola Renata Koriat. Seniorzy odebrali także gratulacje za świetny występ od wójta gminy Mirzec Mirosława Seweryna. Wójt także nie zapomniał o święcie dzieci. Przedszkolacy z przedszkoli w Mircu i Jagodnem otrzymali od niego słodkie niespodzianki.

Urząd Gminy w Mircu

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media