fbpx

Polecamy

Maj w Niezapominajce (zdjęcia)

W Klubie Senior+"Niezapominajka" maj upłynął bardzo aktywnie. Seniorzy rozpoczęli miesiąc od wycieczki (08.05). Trasa zaczynała się w Wąwozie Dule gdzie zapoznali się z historią powstania oraz geologiczną budową wąwozu. Kolejnym etapem były Kurozwęki. Seniorzy zwiedzali Zespół Pałacowy, podziemia, Safari Bizonów oraz ogrody wokół zamku.  W drodze powrotnej wstąpili zobaczyć Szydłów.  Pogoda dopisywała, widoki zachwycały, czas upływał bardzo szybko.

Kolejną atrakcją  było zaproszenie Seniorów na obchody Święta Niezapominajki (15.05) przez Przedszkole Miejskie nr 10 "Niezapominajka" w Starachowicach. Dzieci wraz z Radą Pedagogiczną przygotowały piękny spektakl słowno-muzyczny. Po przedstawieniu Seniorzy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek m.in niezapominajkowe ciasteczka.

Maj zakończył się rajdem wokół Zalewu Lubianka (31.05). Piękna pogoda, długi spacer, zachycające okoliczności przyrody i satysfakcja dotarcia do celu. Na "mecie" czekał na nich przepyszny poczęstunek przygotwany przez organizatorów czyli Biuro Turystyczne "Sabat".

Źródło: UM Starachowice

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media