fbpx

Polecamy

Podsumowanie innowacji „Młody Badmintonista” (zdjęcia)

31 maja 2019 r. w ramach Tygodnia Sportu w Podstawowej Szkole w Pawłowie po raz kolejny odbył się Turniej Badmintona (spotkali się rodzice i dzieci). Spotkanie to było jednocześnie podsumowaniem innowacji pedagogicznej „Młody badmintonista”. Uczniowie w trakcie gry mogli zademonstrować poziom swoich umiejętności technicznych jakie nabyli podczas zajęć.

Rozegrane zostały liczne mecze. Dzieci miały okazję wcielić się w instruktorów swoich rodziców, jak również stanąć na miejscu sędziego, czy rozstrzygać sporne punkty. Wymagało to od nich znajomości przepisów gry, dokładnej obserwacji przebiegu meczu oraz analizy sytuacji jakie zachodziły na boisku. Bardzo dobrze wywiązywali się z powierzonych obowiązków. Wspólnie z rodzicami spędzili aktywnie czas grając na korcie w badmintona.

W innowacji brali udział uczniowie: Krystian Badziński, Adam Czaja, Jakub Gulba, Darek i Marek Hamera, Wiktoria Jeśko, Karolina Latała, Wiktoria Nowak, Kamil Orzeł, Kacper Piesak, Natalia Rotkegel, Kinga Sikora, Wiktor Stefański, Dawid Tokarski, Wiktoria Wiśniewska, Kacper Wojtas, Małgorzata Żurowska.

Brawo dla wszystkich rodziców, którzy chętnie uczestniczyli w rozgrywkach i wspierali swoje dzieci.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media