fbpx

Polecamy

Policjantka ze Starachowic Anna Kroner Wicemistrzynią (zdjęcia)

W miniony weekend w Dobczycach odbyły się wyścigi kolarskie „Majka Days”. W sobotę w ramach tej imprezy sportowej odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym – Jazda Indywidualna na Czas, w których starachowicka policjantka zajęła II miejsce.

„Majka Days” – to wyjątkowa impreza sportowa, której patronuje Medalista Olimpijski z Rio de Janeiro – Rafał Majka. W ramach tych zmagań, w sobotę odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym Jazda Indywidualna na Czas. W tym wyścigu na 11 kilometrowej górskiej trasie, funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach sierż. szt. Anna Kroner zajęła II miejsce, zdobywając tytuł Wicemistrzyni Polski Policji w Jeździe Indywidualnej na Czas.

W niedzielę rozegrany został wyścig ze startu wspólnego na dystansie 55 km, który uroczyście rozpoczął sam Rafał Majka. W ramach tego wyścigu, rywalizowali również policjanci. Po pokonaniu wymagającej trasy mierzącej około 1000 metrów przewyższenia sierż. szt. Anna Kroner zajęła II miejsce w klasyfikacji „POLICJA”. W klasyfikacji open kobiet uplasowała się na III pozycji natomiast w swojej kategorii wiekowej zajęła I miejsce.

To kolejny sukces starachowickiej policjantki, która w poprzednim roku w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym w Bukowinie Tatrzańskiej również stała na sportowym podium.

pk / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media