fbpx

Polecamy

Znamy datę uruchomienia basenów letnich

Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Szkolnej wybudowane zostały w 2018 roku baseny letnie, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Starachowic ale i osób spoza miasta. Obecnie trwa ich montaż. W tym roku baseny będą dostępne już od 24 czerwca.

Tak jak w roku ubiegłym, baseny mają być czynne 7 dni w tygodniu, będą również strzeżone przez ratowników. Na miejscu będzie można wypożyczyć parasole i leżaki plażowe. 

Do dyspozycji będzie duży basen, który ma wymiary 25 m /12 5 m oraz głębokość 1,25 m. Drugi basen powstał z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta - ma wymiary 15 / 8 m i głębokość 60 cm. Baseny mają nowoczesną stację uzdatniania wody. Taras basenów ma specjalny pomost dla osób niepełnosprawnych. Obok basenów znajdują się tereny zielone do plażowania, plac zabaw, gastronomia, toalety, przebieralnie.

Ceny i godziny otwarcia najprawdopodobniej mają pozostać takie same jak w poprzednim sezonie, informacja na ten temat ma być podana wkrótce. Jednorazowe wejście kosztowało 5 zł - bilet ulgowy (młodzież szkolna, osoby niepełnosprawne z orzeczeniem grupy pierwszej oraz ich opiekunowie) oraz 10 zł bilet normalny.

Bilety będą do nabycia w kasie krytej Pływalni, a wejście na kompleks od strony parkingu Pływalni.

 

UM / M. Zatorska

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media