fbpx

Polecamy

Trwają poszukiwania 14-letniej Natalii Gontarz. Rodzice: Obawiamy się, że ktoś ją przetrzymuje

Trwają poszukiwania 14-letniej Natalii Gontarz. Rodzice: Obawiamy się, że ktoś ją przetrzymuje Trwają poszukiwania 14-letniej Natalii Gontarz. Rodzice: Obawiamy się, że ktoś ją przetrzymuje

Policjanci ze Starachowic w dalszym ciągu poszukują 14-letniej Natalii Gontarz która od 3 czerwca jest poza domem, a rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Na Natalię czeka jej zrozpaczona mama, która jest obecnie w 9 miesiącu ciąży, a także tata i brat.

Wychodząc z domu, wzięła telefon mamy i laptopa taty. Wiadomo, że komórka była aktywna do około godziny 14 tego samego dnia.

Jak mówi w rozmowie z RadioZET.pl tata zaginionej, w czwartek z rodziną skontaktował się kolega Natalii, który potwierdził, że rozmawiał z nastolatką. Od tej pory rodzice nie mają o córce żadnych nowych informacji. Jak mówią rodzice, Natalia "Zawsze dawała znać".

Profil dziewczyny w mediach społecznościowych jest obecnie nieaktywny, a z konta, do którego udało się zalogować mamie dziewczyny, usunięto wiadomości. Rodzice przypuszczają, że córka może mieć drugi profil.

- To już jest dziewiąty dzień. Obawiamy się, że ktoś ją przetrzymuje, różne myśli przychodzą nam do głowy – mówi tata Natalii i dodaje - Jak gdzieś wychodziła, zawsze dawała znać, pisała: „nie przejmuj się, przyjdę jutro”.


reklama


Każdy, kto widział nastolatkę lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o pomoc.

Przypominamy rysopis zaginionej: wzrost ok. 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy blond, oczy niebiesko-szare. Dziewczyna ubrana była w bluzkę na ramiączkach koloru żółtego lub czarnego, spodnie „jeansy” koloru czarnego, miała założone buty „trampki” koloru różowego.

Tata nastolatki podkreśla, że choć Natalia ma 14 lat, wygląda dojrzale.

Jeżeli ktoś ma informację, bądź zna miejsce pobytu poszukiwanej, proszony jest o kontakt z policjantami z KPP Starachowice ul. Armii Krajowej 27 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 41 276-03-25 lub 041 276-02-05 bądź 997.

radio zet / kpp / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media