fbpx

Polecamy

Pożar przy ul. Piłsudskiego. Przyjaciele poszkodowanych proszą o wsparcie (zdjęcia)

We wtorek rano po godzinie 7 doszło do pożaru w agencji reklamowej przy ul. Piłsudskiego w Starachowicach. W monecie wybuchy pożaru, w budynku znajdowały się dwie osoby którym udało się uciec z płonącego obiektu.

Strażacy szybko zapanowali nad ogniem. Musieli również zdemontować cały dach żeby ugasić wszystkie zarzewia ognia. Na miejscu działa 9 jednostek straży pożarnej oraz pogotowie energetyczne. Ulica Piłsudskiego została częściowo zablokowana. Utrudnienia w ruchu mogą trwać do godziny 15. Ruchem kieruje policja.

Jak poinformował nas obecny na miejsc Marcin Nyga, rzecznik Straży Pożarnej w Starachowicach obecnie trudno powiedzieć o przyczynach pożaru i powstałych stratach. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Przyjaciele poszkodowanych w pożarze osób proszą o pomoc i wsparcie.

- Witam organizujemy zbiórkę dla przyjaciół którzy w dzisiejszym pożarze stracili dom oraz firmę serdecznie prosimy o pomoc dla rodziny wszystkie firmy oraz osoby prywatne. Najważniejsze jest zabezpieczenie dachu by opady deszczu nie zniszczyły tego co zostało jeśli ma ktoś zalegające materiały budowlane bądź inne potrzebne rzeczy informacje prosimy kierować pod nr. telefonu 726 465 198 serdecznie dziękujemy.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media