fbpx

Polecamy

„Czyste serce”

„Czyste serce” „Czyste serce”

Rusza kolejna edycja nagrody honorowej Wojewody Świętokrzyskiego „Czyste Serce”, odwołującej się do idei dobra i solidarności z ludźmi potrzebującymi pomocy. W tym roku statuetki przyznane zostaną w pięciu kategoriach: instytucja, organizacja pozarządowa, wydarzenie/akcja, osoba fizyczna, innowacje społeczne. Nominacje można zgłaszać do 14 sierpnia br.

Kapituła konkursowa, podczas oceny wniosków weźmie pod uwagę m.in. zaangażowanie podmiotu w propagowaniu idei wzorców osobowych młodego człowieka, dotychczasowe osiągnięcia i skuteczność w zakresie aktywizacji dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie postaw młodego człowieka, oryginalność, czytelność i realność metody upowszechniania wzorców osobowościowych jako skutecznego narzędzia profilaktyki, oraz możliwość ich implementacji w środowiskach lokalnych.


reklama


Po zapoznaniu się z przedstawionymi nominacjami, Kapituła zdecyduje o laureatach większością głosów w głosowaniu jawnym. W przypadku uzyskania takiej samej ilości głosów przez poszczególnych nominowanych decydujący głos przypada Wojewodzie Świętokrzyskiemu. Nagroda jest swoistym wyrazem troski i dbałości o innych, a przy tym hołdem dla nieżyjącego Marka Kotańskiego - założyciela ruchu czystych serc, twórcy między innymi Monaru i Markom, człowieka o wyjątkowej wrażliwości, który aktywnie angażował się w działalność prospołeczną.

Formularze wniosków o przyznanie nagrody oraz regulamin konkursu zamieszczamy poniżej. Są one również dostępne na stronie internetowej Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego.

REGULAMIN

WNIOSEK

Źródło: Powiat starachowicki

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media