fbpx

Polecamy

Kolarski peleton przejedzie przez miasto

Kolarski peleton przejedzie przez miasto Kolarski peleton przejedzie przez miasto

Ruszyła 30. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków. W piątek peleton przejedzie przez Starachowice.

Wtorkowym etapem z Łodzi do Sieradza rozpoczęła się kolejna edycja wyścigu Solidarności. W tym roku kolarze mają do pokonania trasę z Łodzi do Krosna. Organizatorzy zaplanowali pięć etapów sportowej rywalizacji po Polsce południowo-wschodniej.

Kibiców kolarstwa w naszym mieście zapewne zainteresuje fakt, iż czwarty etap tych zmagań zaplanowany na piątek przejedzie przez Starachowice. W tym dniu kolarze wyruszą na etap o długości 178 kilometrów. Peleton wyjedzie ze Skarżyska Kamiennej, a meta etapu została ustalona w Stalowej Woli.


reklama


Start ostry peletonu podczas piątkowego etapu zaplanowany został na godzinę 14.00. Po przejechaniu 7 kilometrów kolarze dojadą do Parszowa. Około godziny 14:18 planowany jest ich przyjazd do Wielkiej Wsi. To właśnie tutaj zlokalizowana została premia górska.

W Wąchocku kolarze skręcą w prawo drogą w kierunku Ratajów. Do Starachowic wjadą podobnie jak przed rokiem od ulicy Nowowiejskiej. Przyjazd do Starachowic peletonu spodziewany jest około 14:25.

Przez nasze miasto peleton przejedzie ulicą Nowowiejską, 6-go Września, Miodową, Smugową oraz Ostrowiecką. Następnie ruszą w kierunku mety w Stalowej Woli.

Przejazd całej kolumny przez Starachowice powinien potrwać około 15-20 minut.

Źródło: UM Starachowice

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media