fbpx

Polecamy

II Starachowicka Gala Disco Polo

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek oraz firma Celsium dostawca zielonej energii zapraszają na Starachowicką Galę Disco Polo, która odbędzie się 20 lipca na placu rekreacyjnym przy ul. Szkolnej. Udaną zabawę gwarantują zespoły: Bayer Full, Power Play, Łobuzy i wokalista Mateusz Mijal.

- Zapraszam do wspólnej zabawy przy znanej i lubianej muzyce. Do udziału w tegorocznej Gali zaprosiliśmy najlepszych wykonawców z nurtu muzyki disco polo oraz dance, wystąpią Bayer Full, Power Play, Łobuzy i Mateusz Mijal – informuje Prezydent Starachowic Marek Materek - Jest to druga Gala Disco Polo organizowana w naszym mieście, ubiegłoroczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczyła obecność ponad 6 tysięcy osób i bardzo pozytywne komentarze na temat tego muzycznego wydarzenia. Liczę, że będziecie Państwo również z nami 20 lipca. Zapraszam.


reklama


Podczas Starachowickiej Gali Disco Polo będzie funkcjonować bezpłatna strefa zabaw dla dzieci. Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w cenie 25zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu), dzieci do lat 10 – 10zł. Istnieje możliwość zakupu biletów grupowych (powyżej 100 sztuk) – w cenie 20 zł. Bilety są do kupienia online na stronie www.sck.org.pl (+ 1zł do ceny biletu) oraz w sekretariacie SCK (pokój 206, II piętro, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00). Rezerwacji zbiorowych można dokonywać pod nr telefonu: 41 274 65 25.

Źródło: UM Starachowice

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media