fbpx

Polecamy

Wyraź swoją opinie w sprawie nowych rozkładów jazdy autobusów

W związku z zakończeniem prac nad opracowaniem nowego rozkładu jazy autobusów Komunikacji Miejskiej w Starachowicach proponowane zmiany w rozkładach zostaną poddane ocenie mieszkańców miasta w ramach konsultacji społecznych.

Swoje opinie na temat proponowanych zmian starachowiczanie będą mogli wyrazić w specjalnie opracowanej ankiecie, która po 12 lipca zostanie umieszczona na stronie Urzędu Miejskiego: www.starachowice.eu

Każdy z mieszkańców będzie mógł oddać swój głos. Głosowanie dotyczyć będzie jedyne odpowiedzi czy jesteś za wprowadzeniem nowego rozkładu czy przeciw. Głosowanie przeciw oznaczać będzie aprobatę pozostawienia obecnie funkcjonującego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej.


reklama


Proponowany nowy rozkład został wykonany w oparciu o wyniki badań marketingowych wykonane jesienią 2018 r. i przy uwzględnieniu ponad 400 sugestii przekazanych przez mieszkańców miasta.

Ważną informacją jest to, że nie ma możliwości jakichkolwiek zmian w proponowanym rozkładzie jazdy, ponieważ nawet jedna zmiana dotycząca czasu przejazdu czy zmiana trasy choćby jednego autobusu rozbija cały rozkład. Autobus po zakończeniu trasy na jednej linii - zmienia nr linii i jedzie dalej, co na tym etapie uniemożliwia jakiekolwiek zmiany.

Pliki do pobrania: 

Opis tras komunikacyjnych

Projekt rozkładu jazdy

1 komentarz

  • Iwona
    Iwona wtorek, 09 lipiec 2019 18:53 Link do komentarza

    Wielka prośba dajcie jakiś autobus z os południe jadacy przez starachowice zachodnie aby nie robił koła przez 6 go września itp i aby nie trzeba było iść na niego pod pawilon na ul miodowa

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media