fbpx

Polecamy

Konkurs fotograficzny „Unowocześniamy obszary wiejskie – 25 lat ARiMR”

Konkurs fotograficzny „Unowocześniamy obszary wiejskie – 25 lat ARiMR” Konkurs fotograficzny „Unowocześniamy obszary wiejskie – 25 lat ARiMR”

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Unowocześniamy obszary wiejskie – 25 lat ARiMR”.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim brać udział osoby pełnoletnie. Jego celem jest przedstawienie piękna polskiej wsi i obszarów wiejskich, zobrazowanie wkładu ARiMR w rozwój i unowocześnianie obszarów wiejskich w ciągu 25 lat istnienia instytucji.

Prace można przesyłać do 19 sierpnia 2019 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. natomiast formularz zgłoszeniowy zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika na adres: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Biuro Prasowe, ul. Poleczki 33, 02-822 Warszawa z dopiskiem „Unowocześniamy obszary wiejskie – 25 lat ARiMR”.

Fotografie zostaną wykorzystane w celach promocji działań ARiMR. Do wygrania są cenne nagrody, m.in. aparat fotograficzny i tablet.


reklama


Źródło: Gmina Mirzec

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media