fbpx

Polecamy

Wypadek w Chybicach. Cztery osoby w szpitalu

Wypadek w Chybicach. Cztery osoby w szpitalu Wypadek w Chybicach. Cztery osoby w szpitalu

19 lipca około godziny 9:10 w miejscowości Chybice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że zderzeniu uległy pojazdy Volkswagen Golf oraz Opel Zafira. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały 4 osoby.

Przed przyjazdem służb ratowniczych pierwszej pomocy przedmedycznej udzieliło 2 strażaków nie będących w tym dniu na służbie st. sekc. Łukasz Gromiec i st. sekc. Piotr Kozera, którzy akurat byli na miejscu wypadku.

Z ustaleń policji wynika, że 37-latka, jadąc swym volkswagenem golfem przez Ambrożów w gminie Pawłów w powiecie starachowickim, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa i wjechała na skrzyżowanie, nie zatrzymując się przed znakiem „stop”. Golf zderzył się z oplem, którym kierowała 36-latka. Do szpitala pojechały obie kierujące oraz 39-letnia pasażerka golfa i 61-letnia pasażerka opla informuje Echo Dnia.


reklama


Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP poszkodowanym osobom, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach.

W akcji udział brały trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Starachowicach oraz ochotnicze straże pożarne z Brzezia i Ambrożowa w sumie 20 ratowników.

kp psp / echo dnia / m. bąk

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media