fbpx

Polecamy

W wieku 33 lat zmarł Kamil Pastuszka, sędzia piłkarski ze Starachowic

W wieku 33 lat zmarł Kamil Pastuszka, sędzia piłkarski ze Starachowic W wieku 33 lat zmarł Kamil Pastuszka, sędzia piłkarski ze Starachowic

Z przykrością informujemy, że w niedzielę w Kielcach w wieku 33 lat zmarł Kamil Pastuszka, sędzia piłkarski ze Starachowic.

Kamil Pastuszka ze Starachowic przez dwa sezony prowadził mecze w trzeciej lidze. Ostatnio był arbitrem czwartej ligi. Sędziował od 2005 roku.

Zmarł w niedzielę w szpitalu w Kielcach. Trafił do niego kilka dni temu w ciężkim stanie, po wypadku rowerowym.

Środowisko piłkarskie województwa świętokrzyskiego jest pogrążone w żałobie.

Kamila Pastuszkę żegnają kluby piłkarskie, przyjaciele i koledzy z boiska, którym trudno pogodzić się z Jego śmiercią.


reklama


"Z przykrością informujemy, że dziś zmarł nasz Przyjaciel i Kolega śp. Kamil Pastuszka – sędzia piłkarski Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, Kolegium Sędziowskiego Starachowice. Rodzinie składamy kondolencje oraz wyrazy współczucia.
Informacje na temat pogrzebu podamy w najbliższym czasie. “Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić…” - czytamy na Fanpage'u Staru Starachowice.

"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie". [*] :( Śp. Pasti - napisał na swoim Fanpage'u Emil Krzemiński, prezes Staru Starachowice.

"ŻEGNAJ PRZYJACIELU...NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH I NASZEJ PAMIĘCI" - tak żegna arbitra Juventa Starachowice.

gol24 / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media