fbpx

Polecamy

Więcej „Pięknych, bo Zdrowych”

Więcej „Pięknych, bo Zdrowych” Więcej „Pięknych, bo Zdrowych”

Rekordowa liczba kobiet skorzystała z darmowej i kompleksowej diagnostyki ginekologicznej w ramach kampanii społecznej „Piękna, bo zdrowa”. Po raz kolejny Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach przy współpracy z Ogólnopolską Organizacją Kwiat Kobiecości zafundował paniom bezpłatne porady lekarskie oraz badania cytologiczne. W ciągu 4 tygodni trwania akcji profilaktycznej w Poradni Położniczo-Ginekologicznej przebadało się aż 198 pań. To o 48 kobiet więcej niż zakładano i o 68 więcej niż w ubiegłym roku!

Tegoroczne działania realizowane były pod kątem walki z rakiem szyjki macicy. Kampania społeczna „Piękna, bo zdrowa” prowadzona była w sześciu polskich miastach: Wrocławiu, Łodzi, Zabrzu, Chrzanowie, Warszawie i Starachowicach. W ramach akcji profilaktycznej kobiety mogły skorzystać z bezpłatnych badań cytologicznych - bez względu na wiek i termin pobieranej cytologii. Celem działań było zwiększenie świadomości Polek na temat profilaktycznych badań ginekologicznych.


reklama


Jubileuszowa X edycja kampanii społecznej nakierowana była na dowartościowanie kobiet i ukazanie im powodów, dla których one i ich zdrowie są ważne. W tym roku do badań profilaktycznych zachęcali mężczyźni. Ambasadorami jubileuszowej edycji byli: Łukasz Konopka, Dawid Kwiatkowski, Cezary Pazura, Andrzej Piaseczny i Maciej Orłoś, a hasłem „Drogie Panie, Wasze zdrowie!” #ZDROWIEPAŃ.

Wszystkim paniom, które skorzystały z badań profilaktycznych dziękujemy za uczestnictwo w akcji.

Źródło: PZOZ w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media