fbpx

Polecamy

Dwa dni wypełnione dobrą zabawą i muzyką. Dni Starachowic 2019

24 i 25 sierpnia świętować będziemy Dni Starachowic. Na terenie rekreacyjnym przy Krytej Pływalni (ul. Szkolna 14) na mieszkańców naszego miasta czekać będzie dwa dni rewelacyjnej zabawy: Hip Hop Festiwal, występy lokalnych artystów, pokazy tańca, pokazy ognia, Konkurs Rodzinny MAN, strefa zabaw dla najmłodszych i muzyczna gwiazda - zespół Blue Cafe. Będzie się działo!

24 sierpnia to Hip Hop Festiwal - jedno z tych wydarzeń, które szturmem podbiło starachowicką publikę i z roku na rok zrzesza coraz większą grupę sympatyków tej muzyki. W tym roku do Starachowic zawitają: Żabson, Paluch i Pokahontaz. Nie zabraknie też lokalnych supportów. Start Hip Hop Festiwal o godzinie 17.00.

Niedziela 25 sierpnia to dzień rodzinny - od godziny 16.00 na najmłodszych czekać będzie bezpłatna strefa zabaw, nie zabraknie występów naszych rodzimych artystów (zespól Crimson Eyes, Tacy Sami, Studio Piosenki SCK, Takt, Plejada), a firma MAN jak co roku zaprosi wszystkie starachowickie rodziny do konkursu, w którym do wygrania rewelacyjna nagroda - voucher na wspólne rodzinne wakacje (w kwocie 5000). Ogłoszenie konkursu o godzinie 18.00, rozstrzygnięcie o godzinie 20.30. Muzyczna gwiazda Dni Starachowic to zespół Blue Cafe z charyzmatyczną wokalistką Dominiką Gawędą na czele. Zapraszamy do świętowania Dni Starachowic wspólnie z nami!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media