fbpx

Wybrano nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach

Wybrano nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach Wybrano nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach

W środę po raz drugi zebrała się komisja konkursowa która miała wyłonić nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach. Do konkursu na wolne stanowisko urzędnicze wpłynęło 11 ofert.

W wyniku zakończenia procedury naboru komisja rekrutacyjna zdecydowała o wyborze p. Sławomira Nojka który spełnił wymagania stawiane jako obligatoryjne.  Wykazał się dobrą znajomością przepisów i zagadnień określonych w ogłoszeniu o naborze.


reklama


Zostało to potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kluczowym punktem w ocenie Komisji była koncepcja zaproponowana przez kandydata. Przedstawił on interesujący, konkretny plan rozwoju Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, spójny z oczekiwaniami Prezydenta Miasta oraz realny do wdrożenia.

Ponadto kandydat posiada cechy charakteru i odpowiednią motywacją niezbędną do sprawowania funkcji na stanowisku kierowniczym.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media