fbpx

Będą nowe działki budowlane w gminie Mirzec

Będą nowe działki budowlane w gminie Mirzec Będą nowe działki budowlane w gminie Mirzec

Gmina Mirzec przystępuje do kolejnego etapu prac zmierzających do uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

W czwartek 8 sierpnia wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn podpisał umowę z Reginą Kozakiewicz-Opałką z Pracowni Projektowej z Kielc na opracowanie zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Mirzec obejmującego obszar funkcjonalny A, czyli tereny gminy nie będące lasami. Pierwszy etap prac rozpoczęty został w 2014 roku poprzez zmianę Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Mirzec. Ten etap został zakończony w styczniu 2019 roku.


reklama


Kolejny etap prac rozpoczął się po podpisaniu umowy z Pracownią Projektową z Kielc na zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Mirzec, dzięki czemu do planu miejscowego wprowadzone zostaną nowe terenu budowlane. Za dwa lata, kiedy zgodnie z umową cała procedura dotycząca zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dobiegnie końca, mieszkańcy będą mogli budować domy w nowych lokalizacjach.

Źródło: Gmina Mirzec

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media