fbpx

Polecamy

Maria Pytel ze Starachowic najlepsza spośród kobiet w Enea Kozienice Triathlon 2019

Maria Pytel ze Starachowic najlepsza spośród kobiet w Enea Kozienice Triathlon 2019 / foto: kozienice24.pl Maria Pytel ze Starachowic najlepsza spośród kobiet w Enea Kozienice Triathlon 2019 / foto: kozienice24.pl

Blisko 200 zawodników wzięło udział w kozienickim triathlonie w minioną niedzielę. W sportowej imprezie sukces odnotowała mieszkanka Starachowic. To była ósma edycja kozienickiego triathlonu.


reklama


- Kozienice wpisały się bardzo mocno w mapę polskiego triathlonu. Na zawody przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Czasem z naprawdę bardzo odległych miejsc, a to wszystko po to, aby razem z nami przeżywać sportowe emocje. Myślę, że Kozienice zasłużyły na to, aby mocno mówić o tym, iż są naprawdę specjalnym miejscem w polskim triathlonie – mówił Jerzy Górski, organizator Enea Kozienice Triathlon 2019.

Pierwszy na mecie był Tomasz Szala z czasem poniżej dwóch godzin. Wśród pań najlepsza była Maria Pytel ze Starachowic. Podobnie jak rok temu odnotowała również najlepszy wynik w kategorii kobiet 30-39 lat.

echo dnia / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media