fbpx

Polecamy

Nietrzeźwy kierujący zatrzymany po pościgu

Nietrzeźwy kierujący zatrzymany po pościgu Nietrzeźwy kierujący zatrzymany po pościgu

Wczoraj przed godziną 19 w Starachowicach na jednej z ulic miasta kierujący pojazdem bmw spowodował kolizję z fordem. Po pościgu został zatrzymany, a w konsekwencji osadzony w policyjnym areszcie. Miał blisko 2 promie alkoholu w organizmie.


reklama


Sprawca zdarzenia – kierujący bmw chciał uniknąć odpowiedzialności, więc zaraz po kolizji zaczął oddalać się z miejsca. 69-latek kierujący fordem ruszył za sprawcą. W takcie jazdy „ścigający” mężczyzna zauważył patrol policji, więc poinformował mundurowych o sytuacji. Tym razem to policjanci ruszyli za uciekającym BMW. Sprawca kolizji nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie do kontroli. W pewnym momencie mężczyzna zatrzymał samochód i zaczął uciekać pieszo.

Wtedy policjantka z patrolu widząc co robi mężczyzna, wysiadła z radiowozu i kontynuowała pościg. Mężczyzna po krótkim czasie został zatrzymany. Okazało się, że na sumieniu miał nie tylko spowodowanie kolizji, ale również inne przewinienia. Po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości okazało się, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 31-letni mieszkaniec Starachowic został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za kolizję, nie zatrzymanie do kontroli oraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

pk / kpp

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media