fbpx

Polecamy

Policja podsumowała działania „Bezpieczny Weekend – Ostatni Weekend Wakacji”

Podczas działań, które trwały od piątku do niedzieli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali 9 kierujących pojazdami silnikowymi i rowerami, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. W tym czasie doszło do 9 kolizji i jednego wypadku drogowego.

Podczas działań „Bezpieczny Weekend - Ostatniego Weekendu Wakacji” na terenie powiatu starachowickiego bezpieczeństwa i porządku na drogach pilnowali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego. Przez trzy dni na terenie powiatu doszło do 10 zdarzeń drogowych. Na szczęście tylko jedno zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek, w którym jedna osoba została ranna.


reklama


W tym czasie policjanci ze starachowickiej komendy zatrzymali 9 kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Wszystkie te osoby będą teraz odpowiadać przed sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego, że w razie zauważenia osoby, która zamierza wsiąść za „kółko” pojazdu, a może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego należy uniemożliwić jej jazdę oraz poinformować o tym Policję.

pk / kpp

1 komentarz

  • korwin
    korwin wtorek, 03 wrzesień 2019 10:13 Link do komentarza

    największy problem to pijakami jest....po co to wsiada za kółko taki ktoś? Masakra.....nasz czeka jutro powrót, Yanosik będzie niezbędny

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media