fbpx

Polecamy

Do Starachowic trafi rządowa dotacja na remonty trzech kolejnych ulic

Do Starachowic trafi rządowa dotacja na remonty trzech kolejnych ulic Do Starachowic trafi rządowa dotacja na remonty trzech kolejnych ulic

Na dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Starachowic Marek Materek poinformował, że gmina otrzymała dofinansowanie na remont trzech ulic. 

- Pan Premier opublikował listę wniosków które uzyskały dofinansowanie w ramach funduszu dróg samorządowych. Bardzo się cieszę, że na tej liście znalazły się wszystkie wnioski które złożyła gmina Starachowice, dotyczą one przede wszystkim trzech dróg, tak zwanej Nowej Moniuszki, nowego połączenia pomiędzy ulicą Kielecką, a ulicą Nowoiejską, (...) ul. Krańcowa przy której mieszczą się dwa duże zakłady pracy Animex i StarSanDuo, trzecia droga to ulica Fryderyka Lempe na osiedlu Michałów - informuje prezydent Marek Materek.


reklama


- Minus który płynie z tej informacji jest taki, że z dofinansowania na które liczyliśmy w wysokości 80% niestety na nie nie możemy liczyć, otrzymamy dofinansowanie na poziomie 50% wartości poszczególnych zadań, jednak wiedząc o tym jak, ważne są to inwestycje dla naszego miasta, wiedząc jak ważne są inwestycje dla mieszkańców stanę na głowie i zrobię wszystko co w mojej mocy aby w roku 2019/2020 zostały wykonane - dodał prezydent.

Pieniądze pochodzą z rządowego Programu Dróg Samorządowych.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media