fbpx

Polecamy

Dwóch pasażerów z narkotykami

Policjanci z starachowickiej komendy zatrzymali 22 i 24-latka podejrzanych o posiadanie amfetaminy. Obaj mężczyźni odpowiedzą za posiadania środków odurzających, natomiast młodszy z nich dodatkowo za udzielania środków odurzających.

W poniedziałkową noc policjanci z Wydziału Prewencji starachowickiej komendy w trakcie służby zauważyli samochód osobowy marki Seat zaparkowany przy leśnym parkingu pomiędzy Starachowicami, a Tychowem Starym. W pojeździe znajdowały się trzy osoby, kobieta i dwóch mężczyzn.


reklama


W trakcie czynności policjanci przy dwóch mężczyznach ujawnili torebki z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. Po badaniu substancja znajdująca się w zabezpieczonych torebkach została wstępnie zweryfikowanym jako amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 6 gramów zakazanej substancji.  22 latek i 24 latek zostali zatrzymani.

Obaj mężczyźni odpowiedzą za posiadania środków odurzających, natomiast młodszy z nich dodatkowo za udzielania środków odurzających. Prokuratura Rejonowa w Starachowicach wobec obu mężczyzn zastosowała wolnościowe środki zapobiegawcze.

kpp / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media