fbpx

Polecamy

Zakopane. Dwóch mieszkańców Starachowic zafundowało sobie piwo za 500 zł za sztukę

Zakopane. Dwóch mieszkańców Starachowic zafundowało sobie piwo za 500 zł za sztukę Zakopane. Dwóch mieszkańców Starachowic zafundowało sobie piwo za 500 zł za sztukę

Aktywność tatrzańskich dzielnicowych doprowadziła do zatrzymania dwóch sklepowych złodziei. Mężczyźni po kradzieży uciekali przed właścicielem jednak po chwili byli już w rękach policjantów. Za kradzież piwa w sklepie zostali ukarani mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Wczoraj popołudniu zakopiańscy dzielnicowi podjęli poszukiwania dwóch młodych mężczyzn, którzy chwilę wcześniej jak wynikało ze zgłoszenia mieli dokonać kradzieży dwóch piw w jednym ze sklepów na osiedlu Pardałówka w Zakopanem. Poszukiwania za sprawcami prowadził również we własnym zakresie właściciel sklepu.


reklama


Rysopis sprawców i kierunek, w którym złodzieje oddalili się szybko trafił do zakopiańskich dzielnicowych. Po chwili pomimo podjętej ucieczki obaj mężczyźni pochodzący ze Starachowic zostali ujęci. Za kradzież sklepową zostali ukarani mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Opuszczając zakopiańską komendę policji jeden z zatrzymanych oświadczył, że „zafundował sobie najdroższe piwo w życiu”.

Codziennie tatrzańscy policjanci interweniują nawet po kilka razy w sklepach i dyskontach wobec ujętych sprawców kradzieży. Za to wykroczenie grozi mandat karny do 500 zł.

rw / kpp / wł.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media