fbpx

Polecamy

Areszt i zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków

Areszt i zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków Areszt i zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków

Starachowiccy kryminalni zatrzymali w ubiegły piątek 30-letniego mieszkańca Starachowic, podejrzanego o wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wczoraj Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie za to przestępstwo może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.


reklama


W miniony piątek policjanci z Wydziału Kryminalnego starachowickiej komendy zatrzymali 30-letniego mieszkańca Starachowic. Funkcjonariusze podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli i zabezpieczyli ponad 230 gramów środka odurzającego w postaci amfetaminy. Wczoraj Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających.

30-latkowi za to przestępstwo może grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

pk / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media