fbpx

Polecamy

Rodzinny piknik „Animex” (zdjęcia)

W popołudniowy sobotni dzień, 7 – go września pracownicy zakładu Animex wspólnie z szefostwem firmy spotkali się na Pikniku Rodzinnym w kompleksie rekreacyjno-sportowym MOSiR w Starachowicach.

W imprezie zaplanowano wiele konkursów i zabaw dla najmłodszych jego uczestników. Już sam początek okazał się dla dzieci miłym zaskoczeniem, kiedy w powitalnym geście otrzymały prezenty w formie wielu bardzo atrakcyjnych zabawek.

W specjalnie wydzielonej strefie dla dzieci były zaplanowane gry i zabawy, ścianka wspinaczkowa, strzelanie z łuków, zabawy w basenie pełnym kolorowych piłek czy pływająca piłka po basenie pełnym wody. Dzieci z radością i uśmiechem uczestniczyły we wszelkich formach aktywności zorganizowanych specjalnie dla nich. Malowanie buzi czy zabawki zrobione z balona były nie lada atrakcją.

Zadowolone oczekiwały w kolejce po pop corn czy watę cukrową. Rodzice w czasie, kiedy dzieci zajęte były wspaniałą zabawą, mogli odpocząć i spokojnie skosztować przygotowanych przez pracodawcę smakołyków – pieczonej na grillu karkówki, kiełbasy czy kaszanki oraz zjeść pyszny żurek i na koniec poprawić pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Do woli mogli kosztować przygotowane zimne i gorące napoje.

Do tańca wszystkich uczestników pikniku porwała muzyka oraz zespół „Masha”. Ten Rodzinny Piknik zorganizowany przez Zakłady Animex nie jest pierwszym i z pewnością nie będzie ostatnim, bo firma dba o swoich pracowników nie tylko ich zatrudniając ale wspiera także więzi rodzinne swoich ludzi.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media