fbpx

Polecamy

Warsztaty aktorskie z Arturem Barcisiem w MDK

Warsztaty aktorskie z Arturem Barcisiem w MDK Warsztaty aktorskie z Arturem Barcisiem w MDK

W ramach 9 Nocy teatralnych Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach zaprasza młodzież na warsztaty aktorskie z Arturem Barcisiem.

Barciś to doskonale znany polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, reżyser teatralny ale również autor felietonów i bajek dla dzieci. Przed kamerami zadebiutował w roku 1978 rolą w filmie pt. "Do krwi ostatniej". W latach 1979 - 1981 występował w teatrze Na Targówku, w latach 1982 - 1984 na deskach Teatru Narodowego, a od 1984 r. jest związany z Teatrem Ateneum ale i innymi warszawskimi scenami. Aktor wszechstronny, doskonały zarówno w dramatach jak i w rolach komediowych.

Zagrał między innymi w „Dekalogu” , filmie „Znachor”, ”Braciszek”, „Dwa księżyce”, „Ucieczka z Kina Wolność”, „Pułkownik Kwiatkowski”. Za swoje kreacje aktorskie nagradzany w kraju i za granicą. Telewizyjnej publiczności znany między innymi z roli Norka w popularnym serialu „Miodowe lata” czy świetnej postaci Arkadiusza Czerepacha w „Ranczu”.


reklama


Warsztaty aktorskie odbędą się w sobotę 21 września o godzinie 10 w Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach (ul. Gliniana 10 a). Wstęp wolny do wyczerpania miejsc. Chęć udziału w warsztatach prosimy zaanonsować w MDK – telefon 41 274 31 32.

Organizatorem 9 Nocy teatralnych jest Stowarzyszenie Promocji Talentów przy Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach w partnerstwie ze Starachowickim Centrum Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki, Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 i Młodzieżowym Domem Kultury w Starachowicach.

Zadanie jest współfinansowane przez: Urząd Marszałkowski, Powiat Starachowicki i Gminę Starachowice.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media